Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini?

Go down 
AutorPoruka
mauSe - CooL




Broj komentara : 1
Join date : 2010-09-09
Age : 31
Mjesto : Srbia/USA

Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini? Empty
KomentarNaslov komentara: Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini?   Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini? Icon_minitimeThu Sep 09, 2010 12:26 pm

Cao , Pitanje je vec u naslovu, . U cemu je problem sa adminima? na primer: Udjem igram CS, Ubiem 5-6 u 1 rundi, i admin mi pocne psovati mater i ban me? Dali je to uredu za 1-noga admina ? ili za bilo koga? , a pre svega taj admin me nije ni proverio,nego me samo odjednom ban iz igre, a u svemu tome admini koi bi trebli nadgledati igrace uglavnom samo igraju CS. Crying or Very sad , e u svemu tome. Igrao se inferno i ubiem 6x a osim toga Atila/Razor mogu reci d igram dobro da nisam cheater, i dodje admin "No.1 " kome je krivo zato sto sam ga ubio i pochne mi psovati mater i bana me perm. mislim da to nije uredu, i sem da bih trebao dobiti unbann, No1 bi trebao ostati bez ADMINA, Hvala.
Na vrh Go down
 
Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» DIJELE SE ADMINI
» DIJELE SE ADMINI
» Admini servera !
» RETARDIRANI ADMINI!!!!
» ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Serveri :: Kako postati admin-
Idi na: