Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Admini servera !

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Smoke_
Admin



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-28

Admini servera ! Empty
KomentarNaslov komentara: Admini servera !   Admini servera ! Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 12:36 pm

-----Head Admini-----
Smoke_
[ReSk_Tz]



-----Public Admini-----
EMIR[O]SMA-tz
Edo_AKA_xD_[Lolz]
Pachariz[Z]z

-----Pomocni Admini-----
Na vrh Go down
https://tuzla-public.bosnianforum.com
[Tz]PR0_K1LL3R[Tz]




Broj komentara : 11
Join date : 2009-03-01

Admini servera ! Empty
KomentarNaslov komentara: OK!!!   Admini servera ! Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:09 pm

Ovo je OK!!..Ali samo Smoke_ Promijeni ovaj moj nick u ovaj [Pro_Killer-tz]..Hvala..!!A za pomocnog to bi mogao biti KIKI kao sto sam rekao sa proslog foruma...A onda ga maybe stavimo u Pub..!! ETo pisite malo vise..1!!
Na vrh Go down
simpa si ocam




Broj komentara : 2
Join date : 2009-09-09

Admini servera ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Admini servera !   Admini servera ! Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 3:37 am

Jebem onom adminu koji me je 14.09.2009 god,u 2h i 34 min.banovao mrtve.Prvo me kickovao sto sam se stekao,a nidje veze,uopste nisam,i taj isti admin meni daje ban a nezna ni sta znaci stekanje mater mu jebem...Admine majku ti jebem u usta da znas,i da znas i to da cu te naci i da cu ti kosti polomiti..eto toliko od mene.. Shocked Shocked Shocked Shocked
Na vrh Go down
.::LEGEND_OF_ROCK::.




Broj komentara : 1
Join date : 2009-09-23

Admini servera ! Empty
KomentarNaslov komentara: dbl   Admini servera ! Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 11:34 pm

da iskreno kazem,,ovdje vasi neki admini su iskreno sranje..npr. korel admin koji nema pojma da igra cs i on men daje banove stalno kad udjem noob je 1 veliki...na serveru ima par igraca koji valjaju ostalo su vam swe noobovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! silent silent silent silent silent silent
Na vrh Go down
z0ne.aid




Broj komentara : 3
Join date : 2010-01-14

Admini servera ! Empty
KomentarNaslov komentara: Bravo majstore svaka cast tako treba!!!   Admini servera ! Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 10:23 pm

simpa si ocam (citat):
Jebem onom adminu koji me je 14.09.2009 god,u 2h i 34 min.banovao mrtve.Prvo me kickovao sto sam se stekao,a nidje veze,uopste nisam,i taj isti admin meni daje ban a nezna ni sta znaci stekanje mater mu jebem...Admine majku ti jebem u usta da znas,i da znas i to da cu te naci i da cu ti kosti polomiti..eto toliko od mene.. Shocked Shocked Shocked Shocked
Na vrh Go down
Sponsored content





Admini servera ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Admini servera !   Admini servera ! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Admini servera !
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Osnovna pravila servera !
» DIJELE SE ADMINI
» DIJELE SE ADMINI
» RETARDIRANI ADMINI!!!!
» Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Serveri :: Admini-
Idi na: