Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Bezobrazluk admina

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mafiash




Broj komentara : 4
Join date : 2010-05-12

Bezobrazluk admina Empty
KomentarNaslov komentara: Bezobrazluk admina   Bezobrazluk admina Icon_minitimeWed May 12, 2010 1:29 am

Krajnji bezobrazluk je banovanje kad god se adminu digne k****! Ja nisam klinac da igram sa citom,dodjem na server da se jednostavno odmorim,a admin se kurci,banuje ljude,kikuje... Mene juce 2 puta kikuje i ja se vratim i pitam zbog cega,sta sam uradio i on me banuje. Osnovna kultura ja da odgovoris u cemu je problem,sto izbacujes ljude. I prosle sedmice izbacuje ljude,kaze razlog:"hhahaa". Ne razumijem to nikako,jel to znaci da hoces da pokazes da si glavni ti i to je to? To nije jedan admin,vec par njih tako radi. Sto se mene tice,zabole me,ima jos servera,ali je to sramota,nemoze covjek posteno da igra od kretena. Tako i toliko od mene
Na vrh Go down
mafiash




Broj komentara : 4
Join date : 2010-05-12

Bezobrazluk admina Empty
KomentarNaslov komentara: evo i sad me banovao   Bezobrazluk admina Icon_minitimeWed May 12, 2010 3:04 am

Pa ja neznam koji je njima vise k****! Ima li neko ko je glavni na ovom serveru da ta govna rastjera?!? Ovi admini nisu normalni jbt
Na vrh Go down
uros 1900




Broj komentara : 3
Join date : 2010-05-18

Bezobrazluk admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bezobrazluk admina   Bezobrazluk admina Icon_minitimeTue May 18, 2010 4:48 pm

Kad igram counter strike ako bas dobro igram admin me kikuje ali nemam cit ozb kaznite admina ili tako nesto
Na vrh Go down
Sponsored content





Bezobrazluk admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bezobrazluk admina   Bezobrazluk admina Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bezobrazluk admina
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» za admina da procita
» Prijava za admina
» prijava za admina
» prijava za admina
» Zamolba za admina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: