Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 za admina da procita

Go down 
AutorPoruka
ggikec1




Broj komentara : 1
Join date : 2012-07-02

za admina da procita Empty
KomentarNaslov komentara: za admina da procita   za admina da procita Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 4:52 pm

sta imam da kazem,nije fer sto imaju admini nobovi admina sto ubijem ga i odna cheat sta sad dobio sam ban sto mi jebe mater i jenbem mater nazad
lepo sam rekao imam steam !!!!!!!!!!!!!!!!neka snima i salje na steam
provokacije i glupe stvari !!!!!!!ovu platit evre da uzmete ovome covjeku admina !!!!! i da ban njega sto je noob i izkoriscava admina na drugim ljudima
igram cs 10 godina !!!! nisam noob some1else2 account steam ggikec !!!!!1
i onda ddyodye djete i kaze cheat !!!!! imam 28 godina i ne ynam ni da napravim cheat !!!!!!!! molim ya unban
a ya ovog admina dam pare uymite mu !!!!!1 raymislite hvala !!!!!
tm87ami (to je bio admin !!!!)
molim vas dajte mi nekakav imunitet ili sta ja ynam da ne moye ljudi ban,i moye i svi admini da vidu ako ynam igrat ili ne,dobar igrac yna kako setas pucas ........... vidi se ko yna ko ne !!!!!!! i ako znam,admin mora da bude posten i ovaj admin koji me banovao,jo pisao je naprijed koji klosar ....... striker (igrac) on je bio na serveru kad sam dobio ban
pitajte sta bilo
i pitajte ga ako citam
ja i on smo na lan !!!!!! i ako ynam on ima imunitet sto so ga ban kao mene sad ....
a ljudi vidu ynas igrat ...
hvala
Na vrh Go down
 
za admina da procita
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Molba Za Admina
» Molba za admina
» prijava za admina:
» povodom admina :D
» Prijava za admina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Serveri :: Kako postati admin-
Idi na: