Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ban bez provere.

Go down 
2 posters
AutorPoruka
dj pjer!




Broj komentara : 1
Join date : 2010-10-24

ban bez provere. Empty
KomentarNaslov komentara: ban bez provere.   ban bez provere. Icon_minitimeSun Oct 24, 2010 7:31 pm

dakle sta se desava. ulazim na server prvi put u zivotu, stignem da odigram jednu partiju i drugoj nabodem admin u glavu(admin: A.C.A.B.) i on napise: "ide ban" ja njemu lepo u@: steam - i on decko bez pardona mi lupi ban. dakle, banovao me bez provere, razloga nema.. ban iz komplexa klasicni Smile head admin bi trebao da se pozabavi time, barem da vidim koji je razlog bana pa da mogu da se nasmejem lepo. pozdrav iz Beograda, dj pjer!
Na vrh Go down
Translucent




Broj komentara : 1
Join date : 2010-12-21

ban bez provere. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ban bez provere.   ban bez provere. Icon_minitimeTue Dec 21, 2010 2:54 am

ban zato sto sam "opsovao".nije dozvoljeno a admini bogaraju na ADMINSAY
admin h3X-a: https://2img.net/r/ihimizer/img257/7720/wtfna.jpg
Stvarno su supci svi admini na serveru, ban kad hoce koga hoce. Kako im se qrac digne. Bale jedne. Da vas znam sve bi vas posuto :@
Na vrh Go down
 
ban bez provere.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: