Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Obavjestavamo vas ...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Smoke_
Admin



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-28

Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Obavjestavamo vas ...   Obavjestavamo vas ... Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 12:44 pm

Da ce server biti otvore najkasnije do petka to jest 6.03.2009 !
Na vrh Go down
https://tuzla-public.bosnianforum.com
LoNkA




Broj komentara : 1
Join date : 2009-02-28

Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestavamo vas ...   Obavjestavamo vas ... Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 8:49 pm

Weeeeeee......Jedva cekam.... Cool Cool lol!
Na vrh Go down
[ReSk-Tz]




Broj komentara : 2
Join date : 2009-02-28

Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestavamo vas ...   Obavjestavamo vas ... Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 11:39 pm

Obavjestavam vas da Edo_AkA_Xd_[LolZ] nece raditi sa nama vise zbog toga sto radi drugi server....Tako da nam je bitan taj jos jedan admin i u potrazi smo Very Happy Zao nam je ali tako je....
Na vrh Go down
[Tz]PR0_K1LL3R[Tz]




Broj komentara : 11
Join date : 2009-03-01

Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Vracam seeeeee!!!   Obavjestavamo vas ... Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 4:54 pm

Evo Resk vracam se i radit cu sa vam taj server....Daj te mi pub admina i et..!!!Samo sad je ovo moj nick...[Tz]PR0_K1LL3R[Tz]..


By Me....
Na vrh Go down
Smoke_
Admin



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-28

Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestavamo vas ...   Obavjestavamo vas ... Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 9:05 pm

A ko si ti ?
Na vrh Go down
https://tuzla-public.bosnianforum.com
[Tz]PR0_K1LL3R[Tz]




Broj komentara : 11
Join date : 2009-03-01

Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Dragi Smoke_   Obavjestavamo vas ... Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:07 pm

Amko tj. Smoke_ Pa to sam ja Edo_aka ono nesto nezz ni ja...Sad mi je ovo nick na cs mada ce opet biti malo diferent ici ce ovako...[Pro_Killer-tz]Eto pa ovo obavjestenje je sjajno ali da li ce se ostvariti..!!!Ko zna i sry ako je ovo SPAM...Eto pa se VIDIMO..!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Obavjestavamo vas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestavamo vas ...   Obavjestavamo vas ... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Obavjestavamo vas ...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Obavjestenja-
Idi na: