Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pitajte nas ...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Smoke_
Admin



Broj komentara : 10
Join date : 2009-02-28

Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Pitajte nas ...   Pitajte nas ... Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 12:43 pm

Sve sto imate pisite, sva pitanja oko servera i oko foruma.....
Na vrh Go down
https://tuzla-public.bosnianforum.com
[Tz]PR0_K1LL3R[Tz]




Broj komentara : 11
Join date : 2009-03-01

Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Pitanje!!!   Pitajte nas ... Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:04 pm

Da vas pitam admin..Resk dali moze ikako da se ovde otvara malo vise tema...Imamo tema koje su strasno dosadne..Dajte otvorite nesto novo o cs ili dajte meni da ja napravim o cs tacticts ili nesto tako..Hvala..A za server kako cemo ga otvoriti do petka nismo ni pare poceli skupljat..!!

By Pro-Kiler-tz
Na vrh Go down
[Tz]PR0_K1LL3R[Tz]




Broj komentara : 11
Join date : 2009-03-01

Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Jos jedno pitanje...   Pitajte nas ... Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:17 pm

I molim Admina da Otvori TEMU pod nazivom ZABAVA..Eto ja cu se pobrinuti za nju..Znate mene..

By [Pro_Killer-tz]
Na vrh Go down
eMIR




Broj komentara : 2
Join date : 2009-04-18

Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Prijedlog za Server PUB   Pitajte nas ... Icon_minitimeWed Jan 13, 2010 6:16 pm

Pozdrav !

Evo vec neko vrijeme igram na serveru i primijetio sam da se igraju non-stop iste mape:dd2,inferno,train(i jos poneka da ne nabrajam sve)

Molio bih ostale clanove foruma da napisu koje mape da se dodaju na Public server

__________________________________________________________________________________________


Moj projedlog:

de_dust2002
de_clan1_mill
de_dustyaztec
de_dust2_2009
Na vrh Go down
uros 1900




Broj komentara : 3
Join date : 2010-05-18

Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitajte nas ...   Pitajte nas ... Icon_minitimeTue May 18, 2010 4:44 pm

E jer zna neko kako da se uclanim u klan na serveru
Na vrh Go down
uros 1900




Broj komentara : 3
Join date : 2010-05-18

Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitajte nas ...   Pitajte nas ... Icon_minitimeThu May 20, 2010 8:09 am

Iza imena ukucaj ime klana pa dve tacke a neko kratko ime
Na vrh Go down
Sponsored content





Pitajte nas ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitajte nas ...   Pitajte nas ... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pitajte nas ...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: