Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 molba za unban

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Bracala




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-21

molba za unban Empty
KomentarNaslov komentara: molba za unban   molba za unban Icon_minitimeThu Apr 21, 2011 3:21 pm

Cao,danas sam igrao pod nikom ///m3 i neko me je banovao ocigledno bez razloga ili se mozda nesto istripovao.cs igram poslednje 2 god i mnogo vremena provodim na raznim serverima a na nekim sam i admin.ako moze unban bio bi zahvalan a ako treba demo nije problem samo mi recite naziv dema?posto ih imam mnogo.poz i hvala.
Na vrh Go down
-=Ady=-




Broj komentara : 1
Join date : 2011-08-04

molba za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: molba za unban   molba za unban Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 12:17 am

Pozz. Na vasem serveru sam igrao pod nickom -=Ady=- i nakon 4 killa banovan sam scratch , pa ako mozete da mi skinete ban, bio bih zahvalan. Smile
Na vrh Go down
cips2307




Broj komentara : 1
Join date : 2011-09-17

molba za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: molba za unban   molba za unban Icon_minitimeSat Sep 17, 2011 1:21 pm

molim lepo da vlasnik servera koji daje admina svakom indijancu koji je prvi put igro cs i misli da zna neka ga posalje u obdaniste da se jos nauci jer od 20 admina samo 2 imaju pojma sta je cs zato bi molijo za unban ako ko misli da citam neka me snimi i da snimku gameru sto zna kad covjek chita i kad neko zna sve mape napamet jest jih teško zapamtit 7g igram cs onda me bana jedan koji nema pojma sta je cs hvala
Na vrh Go down
Sponsored content





molba za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: molba za unban   molba za unban Icon_minitime

Na vrh Go down
 
molba za unban
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» molba za unban
» MOLBA ZA UNBAN... MOLIM VAS SINITE MI VISE BAN
» zahtjev za unban
» Zahtjev za unban.
» unban stanro

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: