Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO!

Go down 
AutorPoruka
mafiash




Broj komentara : 4
Join date : 2010-05-12

ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO! Empty
KomentarNaslov komentara: ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO!   ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO! Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:30 pm

Danas sam banovan,tj dodan sam u ban listu i cenzurisan,ali neznam zbog cega. Admin moze da uzme moj ss kad hoce i da me provjeri,ali su toliko bezobrazni da je to nevjerovatno.Kad im se digne k*** tad banuju. Jebe mi se,nemoram ni igrati na ovom serveru,ali me nerviraju nafurani klinci koji su admini pa moraju da budu najbolji. Ja sa 26 godina da igram sa citom? Razmislite malo ko je ovde nije normalan. Prije 7-10 dana,DELUXE je bio na serveru i igrala se mapa dd2,on je bio u terorima i svaku novu partiju trazio je da se njemu baci bomba da je on postavi. Zar je to u redu??? Samo sam htio da vam kazem da su admini mnogo bezobrazni i da ih sretnem na ulici noge bi im polomio.
Toliko od mene a jebe mi se za vas server,bar toga ima koliko Bog hoce.
Na vrh Go down
mafiash




Broj komentara : 4
Join date : 2010-05-12

ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO!   ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO! Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:38 pm

e da moj nick je RAKIA i vise nikad necu igrati na vasem serveru kad imate seronje za admine,tj nafurane klince koji neznaju nos obrisati jos a admini su.
Na vrh Go down
 
ADMINI SU TOLIKO BEZOBRAZNI DA JE TO NEVJEROVATNO!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» admini su ili napaljeni klinci ili su neverovatno glupi!!!
» DIJELE SE ADMINI
» Admini servera !
» RETARDIRANI ADMINI!!!!
» Ban iz Ljubomore? ili Neiskusni Admini?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: