Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Monster ban! Admin bot ako nije vidio da nema nista

Go down 
AutorPoruka
Monster




Broj komentara : 2
Join date : 2009-10-07

Monster ban! Admin bot ako nije vidio da nema nista Empty
KomentarNaslov komentara: Monster ban! Admin bot ako nije vidio da nema nista   Monster ban! Admin bot ako nije vidio da nema nista Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 9:15 pm

Subota,13.02.10. u 19.00h
Nick: Monster
IP:212.39.118.178
Mapa: Dust2

E sad zbog cega ban; jel zato sto sam napamet pucao kroz vrata i mozda nekog pogodio ili zbog toga sto sam cekao na onim vratima kod baze terora, ali yasto nebih bio tu kad su Ct-ovi krenuli tuda,,il sam se trebao sklonit da prodju, a uostalom bilo je jos terora tu..

Znaci ako me je banovao sto sam pucao napamet kroz vrata onda je admin zesci BOT i ne znam kako neko moze biti admin da ne razlikuje citera od noramlnog igraca, ili da ne zna da se nekad i slucajno moze nekog pogoditi..
ako misli da imam WH a ima ga pola servera, onda daj dokaz, daj brate fino demo pa da vidimo..

Ako mu je nesto smetalo u mom igranju mogao je fino upozoriti a ne samo odjednom added to ban list..ma mrsh..debbil jedan..
Na vrh Go down
 
Monster ban! Admin bot ako nije vidio da nema nista
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nema smisla ovo ! Jel se neko zeza ili
» Monster - zbog cega ban??
» prijava za admin
» Kako dobiti admina na serveru ?
» LORIS ADMIN DEBIL

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: