Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA

Go down 
4 posters
AutorPoruka
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Empty
KomentarNaslov komentara: ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA   ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 7:39 pm

JEBO VAS ALLAH SVE USTA NESPOSOBNE POSEBNO OVIM ADMINIMA:

TEBI AMIRE KAO 1 FOL TI HEDADMIN CCC TO JE SERVER PROPAST AL SRESCEMO SE MI OPET VEC MO SE JEDNOM SRELI.

Snopy DIJETE BOZIJE IDI SISAJ CUCLU POJMA TI NEMAS.
Na vrh Go down
Dacha




Broj komentara : 1
Join date : 2009-08-06

ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA   ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 7:29 pm

U potpunosti se slazem s ovim !
Kad god udjem na server Snopy me banuje jer misli da sam cheater, a ja ovo igram vec 5 godina i on me ne moze uciti!!!
Zao mi je, ali dok je on admin ovaj server je sranje...
Sto je najgore nece ni da prati kako igram, vec me odmah banuje, stvarno nije fer!!!
Na vrh Go down
.g0T^ [BiH]*




Broj komentara : 1
Join date : 2009-08-16
Mjesto : skopje,macedonia

ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Empty
KomentarNaslov komentara: psujes allaha citeru boziji !!   ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 3:21 am

slusaj vamo konjino! ak opsujes jos jednom allaha matere mi cu ti doc u to net cafe da ti sve zube slomim botino gloopa ! igram ja dugo ovdje i znam ko je citer a ko ne! tebe se fatali nekoliko puta sa citom i nemoj lagati da igrat u net cafe-u! jebem ti mamu opsuj allaaha jos 1 ja ti kazem visit ces sa starog mosta! mamu u picku!
Na vrh Go down
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA   ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 6:15 pm

.g0T^ [BiH]* (citat):
slusaj vamo konjino! ak opsujes jos jednom allaha matere mi cu ti doc u to net cafe da ti sve zube slomim botino gloopa ! igram ja dugo ovdje i znam ko je citer a ko ne! tebe se fatali nekoliko puta sa citom i nemoj lagati da igrat u net cafe-u! jebem ti mamu opsuj allaaha jos 1 ja ti kazem visit ces sa starog mosta! mamu u picku!

Jebem ti allaha opet i opet i na kvadrat ako treba.
Iskreno ja jedva cekam da ti dodjes da hoces bogdo dacu ti i adresu i sve nije frka ti samo dodji.
To da su me hvatali sa citom heheh smijesni ste svi a kad dodjes uvjericu te odakle igram i kako igram i u sta sve ja igram a onda ces ti visiti na Avazu uslikan i postavljen ovdje na ovaj forum.
Na vrh Go down
Love and a Bullet




Broj komentara : 3
Join date : 2009-10-06

ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA   ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 2:25 pm

WooDoo (citat):
.g0T^ [BiH]* (citat):
slusaj vamo konjino! ak opsujes jos jednom allaha matere mi cu ti doc u to net cafe da ti sve zube slomim botino gloopa ! igram ja dugo ovdje i znam ko je citer a ko ne! tebe se fatali nekoliko puta sa citom i nemoj lagati da igrat u net cafe-u! jebem ti mamu opsuj allaaha jos 1 ja ti kazem visit ces sa starog mosta! mamu u picku!

Jebem ti allaha opet i opet i na kvadrat ako treba.
Iskreno ja jedva cekam da ti dodjes da hoces bogdo dacu ti i adresu i sve nije frka ti samo dodji.
To da su me hvatali sa citom heheh smijesni ste svi a kad dodjes uvjericu te odakle igram i kako igram i u sta sve ja igram a onda ces ti visiti na Avazu uslikan i postavljen ovdje na ovaj forum.

slažem se sa WooDoo-om!
jebem vam svima allaha muslimančine ukurčene..
Kao sto kaze Dacha banujete a ni da pogledate jer imaju olji skor od vas ili vas ubiju sa 2-3 head-a za redom!
odjebite vi i ovaj server mater vam jebem muslimansku! Nemate respect prema boljim igračima od vas!
Na vrh Go down
Sponsored content





ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA   ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ZA ADMINE AMIRA I SNOPIYA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: