Tuzla Public Cs 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzla Public Cs 1.6

Dobro dosli na forum naseg servera ! Zelimo vam ugodan provod !
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Banovan!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 6:55 pm

Ovo nije 1 puta da ovako pisem po forumima i da se zalim na admine na serveru samo bi zamolio da me ne banuju jer igram iz internet centra NEON a ponekad sam i u ELBEGU clubu (obadva interneta nalaye se u Sarajevu).

Admin koji me je banovo a nije me cak ni pratio u spec tj.cim je uso ban me je.Pokuso sam uci jos par puta da mu kayem da igram iy internet centra medjutim opet me je banovo 4-5 puta uzastopno.
Onda sam usao sa nikom kENI i za 5 min bio sam 1 score 16:3 i nije me kick.

Moj pravi nik je WooDoo i uvijek igram sa tim nikom nikad ga ne mjenjam.

Zamolio bi samo da malo bolje pratite ipak nisam ja dijete od 15 ili 18 godina imam 25 i igram za CS Ligu.

Fala
Na vrh Go down
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 6:49 pm

Sad trenutno me je banovo admin Snopy lik bacio flash ispres sebe konto da sam mu priso izleti ja ga ubijem on me ban 2 puta.

Posto bas ima kretena admina na ovom serveru i to pravih kojem nemozes dokayazi da igras iy internet centra zamolio bi sve te glupane da dodju u Sarajevo u HRASNO u internet club NEON i da vide sami kako ljudi igraju,
Ja sam NULA kakvih likaova ima a maloprije je isti admin banovo lika koji je clan Klana Euforije.

Toliko
Na vrh Go down
Anibius_LuxiLius




Broj komentara : 2
Join date : 2009-08-09

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Banned   Banovan!!! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 5:08 pm

Omg.
Neko me je banovao.
Ne znam ko ...
Ali ko god je bolje neka se drzi tetrisa i nekih manje zahtjevnih igri.
Cs nije za njega.
Da jos nesto neka googla pa nauci sta je cheat jer ja kada sam bio admin i igrao cs neko od vas je piskio u gace.

Pozz.
Na vrh Go down
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 7:16 pm

Anibius_LuxiLius (citat):
Omg.
Neko me je banovao.
Ne znam ko ...
Ali ko god je bolje neka se drzi tetrisa i nekih manje zahtjevnih igri.
Cs nije za njega.
Da jos nesto neka googla pa nauci sta je cheat jer ja kada sam bio admin i igrao cs neko od vas je piskio u gace.

Pozz.

Eeee drug sve su to dijeca od 12 do 20 godina pa se nalozilo.
Sta se imas raspravljati sa dijecom i nervirati kad znas iako su admini vjeruj mi pola ih citeve koristi jer zeli da mu se uvlace u dupe i da ga hvale.
Na vrh Go down
Anibius_LuxiLius




Broj komentara : 2
Join date : 2009-08-09

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 12:06 am

Ma bio sam ja Woodo Admin na Zona.ba serveru jako dugo sve dok server nije ugasen trajno.
I znam kako su se meni uvlacili .
Poprilicno glupo a ja sve sto imam reci ako misle da sam cheater neka se pobrinu za Vrijeme ,Lokaciju i ponesu lovu da igramo.
Jer meni Tz nije daleko.

A pogotovo ko igra iz Clubova pa na pc do sebe gleda gdje je ko jer mu prijatelj igra u protivnickom timu.
To oni ne mogu da skontaju to je WH za njih .
I mene lik banovo usao ja mu glavu skinuo i on me ban lol.
A score mi bio 12/0

Neki Acab.
Sve djeca i ne vrijedi se raspravljati mene zanima onaj imenjak Nedzad.
Pisao je nesto oko Long Jump scripti ali nisam vidio sta.
Posto sam se ja zezao sa tim.
Davno.

Neka stave sxe.injected na server i rijesena stvar.
A ne omoguciti Administraciju djeci koja psuju Musaf , Boga i sl a ko fol Admini.
To su za mene Seljaci .
Nista vise.
Na vrh Go down
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:46 am

Ma znam al nemogu da skontam da neznaju za NEON u Sarajevu pa odakle su ko da su iz Kambodze jbt.
Ja igram iz NEONA cesto nekada i iz Elbeg Cluba sa Kabirom,Mekkom,Tenkom,Haki skupmo se jer imamo mec.
Ko god hoce mec u pare nije frka neka javi i dolazimo ili vi dodjite kako hocete.
Na vrh Go down
Love and a Bullet




Broj komentara : 3
Join date : 2009-10-06

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 3:38 am

kreteni kakvih nema na ovoj zemlji.. maloprije sam dobio ban jer sam ka imao "wh"! ma neka se gone u kurac oni i ovaj server.. da ja ode na forumu nekog molim da mi skine ban!!! haha Admini su vam neozbiljni, rade sto ih je volja, pa tako kikaju svakog ko im digne živac ili ima bolji skor od njih!!! govore kako su oni "PRO" a zapravo cu citeri jer ne vole gubiti!! triba se izboriti za svoju poziciju ali pošteno i fair igom!!! citera uvik ima, zato postoje admini da rjese stvar!!!
WooDoo.. ti si bio na serveru kad mi je dao ban!! pa vidio si i sam sto mi je reko!
nisu u redu ali me nije briga..
GONITE SE U KURČINU VI I OVAJ SERVER SMRADOVI MUSLIMANSKI!!!
Na vrh Go down
WooDoo




Broj komentara : 8
Join date : 2009-08-01

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 6:12 pm

Love and a Bullet (citat):
GONITE SE U KURČINU VI I OVAJ SERVER SMRADOVI MUSLIMANSKI!!!
Pasa ohladi malo i ja sam musliman i ne serem ni ja po nicijoj vjeri pa nemoj ni ti!!!
Na vrh Go down
Love and a Bullet




Broj komentara : 3
Join date : 2009-10-06

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 12:41 am

WooDoo (citat):
Love and a Bullet (citat):
GONITE SE U KURČINU VI I OVAJ SERVER SMRADOVI MUSLIMANSKI!!!
Pasa ohladi malo i ja sam musliman i ne serem ni ja po nicijoj vjeri pa nemoj ni ti!!!

ispricavam se, bio sam ljut jer sam dobio ban za nista!
svejedno ne mogu da se tako ponašaju kao diktatori i daju ban svakome bez razloga!
Na vrh Go down
IbiseviC




Broj komentara : 1
Join date : 2009-11-05

Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Daj ba skinite mi bannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn   Banovan!!! Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 5:11 pm

WooDoo (citat):
Ovo nije 1 puta da ovako pisem po forumima i da se zalim na admine na serveru samo bi zamolio da me ne banuju jer igram iz internet centra NEON a ponekad sam i u ELBEGU clubu (obadva interneta nalaye se u Sarajevu).

Admin koji me je banovo a nije me cak ni pratio u spec tj.cim je uso ban me je.Pokuso sam uci jos par puta da mu kayem da igram iy internet centra medjutim opet me je banovo 4-5 puta uzastopno.
Onda sam usao sa nikom kENI i za 5 min bio sam 1 score 16:3 i nije me kick.

Moj pravi nik je WooDoo i uvijek igram sa tim nikom nikad ga ne mjenjam.

Zamolio bi samo da malo bolje pratite ipak nisam ja dijete od 15 ili 18 godina imam 25 i igram za CS Ligu.

Fala
Na vrh Go down
Sponsored content





Banovan!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Banovan!!!   Banovan!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Banovan!!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Tuzla Public Cs 1.6  :: Tuzla Public Forum :: Sva pitanja oko foruma i servera!-
Idi na: